Deelnemen aan een toernooi

U kunt met uw team deelnemen aan een toernooi bij een andere vereniging. Wilt u graag deelnemen aan een toernooi? Kijk dan naar de beschikbare toernooien hieronder. Wees er snel bij, want de ervaring leert dat de leukste toernooien het snelste vol zitten.

Mocht u een toernooi of meerdere toernooien gekozen hebben, dan kunt u een mail sturen naar

Heeft u een toernooi wat nog niet op de lijst staat dan kunt u deze ook doorgeven via onderstaand mailadres.

Helemaal onderaan staat waar elk team van SML aan wat voor toernooi mee doet.

Vriendelijke groet,

Jeroen Neuhaus

telefoon: 06-34865383

CLUB TOERNOOI DATUM PLAATS TEAMS NIVEAU BIJZ
vv Holten VTT District kampioenschap 31 Maart Holten JO15    
Jonathan Make A Wish 31 Maart   JO6, JO7    
Rood wit'62   1 april   JO15, JO13    
DTS   2 april Ede JO13    
vv Hardegerijp   15 april Heerenvee JO9,JO11    
HVV'24 Luctor Belting 5 Mei Hulst JO6 t/m JO11    
HVV'24 Luctor Belting 6 Mei Hulst JO12t/m JO15    
ASC Waterwijk   10 Mei Almere JO6,7,8,9    
SV Marvilde   12 mei   JO6, JO7 10.00-13.  
Rood wit'62   20 mei   JO10, 11, 17    
ASC Waterwijk   20 mei Almere JO14, JO15    
Bennenkom KIA Brabertoernooi 21 mei Bennekom JO8 t/m JO12    
DTS   21 mei Ede JO8 t/m JO13    
vv Groote Lindt   21 mei Zwijndrecht JO19    
RKHVV   21 mei Huissen JO11, JO13    
Rood wit'62   21 mei   JO7,8,9    
rkvv Montagnard   1 juni Limburg JO17 avond  
FC Kerkrade 30e internationaal 1 juni kerkrade JO17   15,-
RKSV Landgraaf Silvia Landgraaf 1 juni Landgraaf vetranen    
rkvv Montagnard   2 juni Limburg JO7,9,11 ocht/mid  
Redichum   2 juni Heelsum JO8,9,10,11 ocht/mid  
SV Loil   2 juni Loil JO7 t/m JO11 ocht/mid  
Roda'46 Young Stars 2 juni Leusden JO8,9,10,11,1    
DVV Rabobank toernooi 2 juni Duiven JO7,8 JO11,12    
SDZZ   2 juni Zevenaar JO9, JO11    
Fortissimo   2 juni Ede JO13    
VOAB Joris Mathijsencup 2 juni   JO10, JO11    
Arnemuiden Erremuu-cup 2 juni Arnemuiden JO7,8,9,13    
VDZ Henk Evers 2 juni Arnhem JO9, JO11 ocht/mid  
Trekvogels John Jochums toernooi 2 juni   JO7 t/m JO11 ocht/mid  
Uchta   2 juni Uchta JO8,9,15,17 ocht/mid  
sv Ratti   2 juni Henglo gld JO9, JO15 ocht/mid  
asv Apeldoornse Huesnink toernooi 2 juni Apeldoorn JO8 t/m JO13    
UVV Albetross Ome Gerrit toernooi 2 juni Ugchelen JO8 t/m JO11    
ASC Waterwijk   2 juni Almere JO17    
FC Kerkrade 30e internationaal 2 juni Kerkrade JO6,7/JO15 ocht/mid 15,-
RKVV Wilhelmin   2 juni Den Bosch JO8 t/m JO11 hoog nivo  
DZC'68 Jan Klaassen 2 juni Doetinchem JO8, JO9    
vv Jonathan Make A Wish 2 juni   JO10/JO11 ocht/mid  
Arnhemse Boys  4e ddstrucking junioren 2 juni Arnhem JO14 t/m 17    
vv SVI   2 juni Zwolle JO15/senior    
CVVV Douwe Boomsma Toernooi 2 juni Lemmer JO13   Divis
DOVO   2 juni   JO10, JO11    
sv Ondo Asten Heusden 2 juni Heusden JO15    
rksv Landgraaf Silvia Landgraaf 2 juni Landgraaf JO8,JO9    
SVN  Parkstad Limburgcup 2 juni Landgraaf JO15   10,-
rkvv Montagnard   3 juni Limburg JO13, JO15    
RKVV Wilhelmin   3 juni Den Bosch JO8, JO13 Laag nivo  
DVV Rabobank Toernooi 3 juni Duiven JO13, JO9    
ASC Waterwijk   3 juni Almere JO13    
FC Kerkrade  30e internationaal 3 juni Kerkrade JO10/JO11 ocht/mid 15,-
Trekvogels John Jochems toernooi 3 juni   JO13 ocht  
Unitas'30   3 juni Etten Leur JO7    
rksv Landgraaf Silvia Landgraaf 3 juni Landgraaf JO13    
SVN   3 juni Landgraaf JO7,JO8, JO9   10,-
GKC  Ambrastoernooi 8 juni Grathem JO9, JO10 se    
RKSV Leonidas Boudewijn Zendencup 8 juni Maastricht JO17   10,-
Arnemuiden Erremuu-cup 8 juni Arnemuiden 35 en 45 plus    
FC Kerkrade 30e internationaal 8 juni Kerkrade JO19 avond 15,-
Grathem Ambras 8,9,10 j Limburg Senioren   55 p
DZC'68 Sligro toernooi 9 juni Doetinchem JO11    
ASC Waterwijk   9 juni Almere JO10, JO11    
Robur et Velocit Jan v. Asselttoernooi 9 juni Apeldoorn JO13    
RKSV Leonidas Boudewijn Zendencup 9 juni Maastricht JO7,8,9,11 ocht/mid 10,-
DTS'35   9 juni Ede JO15    
vv Zeewolde   9 juni Zeewolde JO17 middag  
Blauw wit   9 juni Nijmegen JO9    
VDZ Geert Eggink 9 juni Arnhem JO13, JO17 ocht/mid  
DVSU   9 juni Utrecht JO10,11,12,13    
vvSVI   9 juni Zwolle JO8,9,11 ocht/mid  
CHRC 2e Jan Leewes Jeugdtoern 9 juni Heelsum J7,9,11,13,15 ocht/mid  
sv Ratti   9 juni Henglo gld JO11, JO17 ocht/mid  
FC Kerkrade 30e internationaal 9 juni Kerkrade JO8/JO9 ocht/mid 15,-
vv Jonathan Make A Wish 9 juni   JO8/JO9 ocht/mid  
Unitas'30   9 juni Etten Leur JO8,9,10 ocht/mid  
Fortissimo   9 juni JO7,O9,O11      
RKHVV   9 juni Huissen JO9    
sv Ondo Asten Heusden 9 juni Heusden JO13    
RKVV Wilhelmin   9 juni Den Bosch JO7    
Arnemuiden Erremuu-cup 9 juni Arnemuiden JO13    
OBW   9 juni Zevenaar JO8, JO9    
Uchta   9 juni Uchta JO11, JO13    
vv Emst   9 juni Emst J8,9,11,13,15    
VVG'25   9 juni Gaanderen JO13    
ESA/DSE Jack van Beersum 9 juni Arnhem JO9/JO11    
rksv Landgraaf Silvia Landgraaf 9 juni Landgraaf JO11    
SVN   9 juni Landgraaf JO13   10,-
Nivo Sparta   9 juni Zaltbommel JO7,8,9    
FC Kerkrade 30e internationaal 10 juni Kerkrade JO13   15-
sv Ondo Asten Heusden 10 juni Heusden JO9/JO11 ocht/mid  
rksv Landgraaf Silvia Landgraaf 10 juni Landgraaf JO7    
RKSV Leonidas Boudewijn zendencup 10 juni Maastricht JO13, JO15 ocht/mid 10,-
SC Millingen   10 juni Millingen JO11    
VDZ Geert Eggink 10 juni Arnhem JO19, JO15  ocht/mid  
Blauw wit   10 juni Nijmegen JO11    
SVN   10 juni Landgraaf JO11   10,-
NIVO Sparta Champions Tournement 10 juni Zaltbommel JO10, JO11    
DFS   15 juni Opheusden JO17    
SDOUC IJsselweidecup 15 juni Genderinge JO9,10, 11    
Unitas'30   15 juni Etten Leur JO13    
SML Dick Langenbach toernooi 16 juni Arnhem JO15 divisie  
AVW'66   16 juni Westervoor JO13    
SDOUC IJsselweidecup 16 juni Genderinge JO13    
vv SVI   16 juni Zwolle JO17    
RKPSC   16 juni Pannerden JO7 t/m JO11 ocht/mid  
sv Bedum klaverblad divisie toernooi 16 juni Bedum JO13,15,17    
Nivo Sparta Champions Tournement 16 juni Zaltbommel JO13    
VVG'25   16 juni Gaanderen JO9, JO11 ocht/mid  
DZC'68 Pepsi Max toernooi 16 juni Doetinchem JO13    
RKVV Wilhelmin   16 juni Den Bosch JO13    
vv Jonathan Make A Wish 16 juni   JO12/J013 ocht/mid  
COV Desto   16 juni Utrecht JO8 t/m JO13    
sv Blerick   16 juni Blerick JO12, JO13 ocht/mid  
DVSU   16 juni Utrecht JO8,9,15,17    
Krayer Juniorcup 16 juni Essen D JO7 t/ JO13 2 dagen  
Fortissimo   16 juni Ede JO15    
DFS   16 Juni Opheusden JO13, JO15 3e 4e kl  
sv Ratti   16 juni Henglo gld JO13, JO19 ocht/mid  
vv Zeewolde   16 juni Zeewolde JO13, JO15 ocht/mid  
Unitas'30   16 juni Etten Leur JO12    
ESA/ DSE Harry van Rheede 16 juni Arnhem JO12/JO13    
RKVV Wilhelmin   17 juni Den Bosch JO15    
RKSV Nuenen Divisiecup 17 juni Nuenen JO15    
SDOUC IJsselweidecup 17 juni Genderinge JO15    
sv Blerick   17 juni Blerick JO8,9,10,11 ocht/mid  
Unitas'30   17 juni Etten Leur JO9, JO11    
sv Basteom   23 juni Steenderen 7,8,9,11,13,19    
VV Woudenberg 5e makelaardijtoernooi 23 juni   JO8, JO9, mini ocht/mid  
SVN   23 juni Landgraaf Vetranen    
vv Zeewolde   23 juni Zeewolde JO9, 10, 11 ocht/mid  
Unitas'30   23 juni Etten Leur JO13   Divis
sv Basteom   24 juni Steenderen JO15, JO17    
Alphense Boys Jens Toornstra Toernooi 26 aug Alphen rijn JO8 t/m JO12 ocht/mid  

 

SML teams uitnodigen voor uw toernooi?

Als voetbalvereniging kunt u teams van SML uitnodigen voor uw toernooi door een mail sturen naar .

Ook als u een toernooi wilt organiseren bij SML kunt u contact opnemen met ons via bovenstaand mailadres of door te bellen met Jeroen Neuhaus op telefoon: 06-34865383.

Toernooien waar SML teams aan deelnemen in 2017-2018

 
TEAM         WANNEER             TOERNOOI                   CLUB                                    WAAR                                
SML 1               
SML 2        
SML 3        
SML 4        
SML Zat.2        
SML JO19-1             
SML JO19-2      
SML JO19-3        
SML JO17-1        
SML JO17-2        
SML JO17-3        
SML JO17-4        
SML JO17-5        
SML JO15-1  16 juni  Dick Langenbach Toe.  SML  Arnhem
SML JO15-2        
SML JO15-3        
SML JO15-4        
SML JO15-5        
SML JO15-6        
SML JO15-7  10 juni Geert Eggink toernooi VDZ Arnhem
SML JO13-1  2 juni  Rafael van de vaart    Beverwijk
  9 juni   VVG Gaanderen
SML JO13-2        
SML JO13-3        
SML JO13-4        
SML JO13-5        
SML JO13-6        
SML JO13-7        
SML JO11-1        
SML JO11-2        
SML JO11-3  2 juni   FC Zutphen Zutphen
SML JO11-4  2 juni    FC Zutphen  Zutphen
SML JO11-5        
SML JO11-6 2 juni Henk Everstoernooi VDZ Arnhem
SML JO10-1 2 juni Rabobanktoernooi DVV Duiven
SML JO10-1  9 juni   ESA Arnhem
SML JO10-2        
SML JO10-3        
SML JO10-4        
SML JO10-5        
SML JO9-1        
SML JO9-2  2 juni   FC Zutphen  Zutphen
SML JO9-3 16 juni   RKPSC Pannerden
SML JO9-4        
SML JO9-5 10 mei   Driel Driel
SML JO9-5  2 juni Young Stars   Roda'46  Leusden
SML JO9-5 16 en 17 juni   Aviko cup vv SIOL Cuijk
SML JO9-5 30 juni Casperarnhem.nl O9 SML Arnhem
SML JO9-6        
SML JO8-1  9 juni   Unitas'30 Etten Leur
SML JO8-4        
SML JO8-2        
SML JO8-3        
SML JO8-4        
SML JO7-1        

 

 

%MCEPASTEBIN%