Deelnemen aan een toernooi

U kunt met uw team deelnemen aan een toernooi bij een andere vereniging. Wilt u graag deelnemen aan een toernooi? Kijk dan naar de beschikbare toernooien hieronder. Wees er snel bij, want de ervaring leert dat de leukste toernooien het snelste vol zitten.

Mocht u een toernooi of meerdere toernooien gekozen hebben, dan kunt u een mail sturen naar

Heeft u een toernooi wat nog niet op de lijst staat dan kunt u deze ook doorgeven via onderstaand mailadres.

Helemaal onderaan staat waar elk team van SML aan wat voor toernooi mee doet.

Vriendelijke groet,

Jeroen Neuhaus

telefoon: 06-34865383

CLUB TOERNOOI DATUM PLAATS TEAMS NIVEAU BIJZ
             
sv Basteom   23 juni Steenderen 7,8,9,11,13,19    
VV Woudenberg 5e makelaardijtoernooi 23 juni   JO8, JO9, mini ocht/mid  
SVN   23 juni Landgraaf Vetranen    
vv Zeewolde   23 juni Zeewolde JO9, 10, 11 ocht/mid  
Unitas'30   23 juni Etten Leur JO13   Divis
sv Basteom   24 juni Steenderen JO15, JO17    
Zwartwit '63 Nederlands kampioenschap 25 aug Harderwijk JO11    
SKV Nederlands kampioenschap 25 aug Wageningen JO13, JO15  hfdkl/div  
SV Niftrik nederlands kampioenschap 25 aug Niftrik JO14    
Alphense Boys Jens Toornstra Toernooi 26 aug Alphen rijn JO8 t/m JO12 ocht/mid  
sc Deventer Nederlands kampioenschap 9 sept Deventer JO8 en JO9    
vv Holten Nederlands Kampioenschap 15 sept Holten JO15, JO17    
Beuningse Boys Nederlands kampioenschap 20 okt Beuningen JO10, 11, 12    
SP Lochem Nederlands kampioenschap 20 okt Lochem JO13    

 

SML teams uitnodigen voor uw toernooi?

Als voetbalvereniging kunt u teams van SML uitnodigen voor uw toernooi door een mail sturen naar .

Ook als u een toernooi wilt organiseren bij SML kunt u contact opnemen met ons via bovenstaand mailadres of door te bellen met Jeroen Neuhaus op telefoon: 06-34865383.

Toernooien waar SML teams aan deelnemen in 2017-2018

 
TEAM         WANNEER             TOERNOOI                   CLUB                                    WAAR                                
SML 1               
SML 2        
SML 3        
SML 4        
SML Zat.2        
SML JO19-1             
SML JO19-2      
SML JO19-3        
SML JO17-1        
SML JO17-2        
SML JO17-3        
SML JO17-4        
SML JO17-5        
SML JO15-1  16 juni  Dick Langenbach Toe.  SML  Arnhem
SML JO15-2        
SML JO15-3        
SML JO15-4        
SML JO15-5        
SML JO15-6        
SML JO15-7  10 juni Geert Eggink toernooi VDZ Arnhem
SML JO13-1  2 juni  Rafael van de vaart    Beverwijk
  9 juni   VVG Gaanderen
SML JO13-2  16 juni   DZC'68 Doetinchem
SML JO13-3        
SML JO13-4        
SML JO13-5        
SML JO13-6        
SML JO13-7        
SML JO11-1        
SML JO11-2        
SML JO11-3  2 juni   FC Zutphen Zutphen
SML JO11-4  2 juni    FC Zutphen  Zutphen
SML JO11-5        
SML JO11-6 2 juni Henk Everstoernooi VDZ Arnhem
SML JO10-1 2 juni Rabobanktoernooi DVV Duiven
SML JO10-1  9 juni   ESA Arnhem
SML JO10-2        
SML JO10-3        
SML JO10-4        
SML JO10-5        
SML JO9-1        
SML JO9-2  2 juni   FC Zutphen  Zutphen
SML JO9-3 16 juni   RKPSC Pannerden
SML JO9-4        
SML JO9-5 10 mei   Driel Driel
SML JO9-5  2 juni Young Stars   Roda'46  Leusden
SML JO9-5 16 en 17 juni   Aviko cup vv SIOL Cuijk
SML JO9-5 30 juni Casperarnhem.nl O9 SML Arnhem
SML JO9-6        
SML JO8-1  9 juni   Unitas'30 Etten Leur
SML JO8-4        
SML JO8-2        
SML JO8-3        
SML JO8-4        
SML JO7-1        

 

 

%MCEPASTEBIN%