Deelnemen aan een toernooi

U kunt met uw team deelnemen aan een toernooi bij een andere vereniging. Wilt u graag deelnemen aan een toernooi? Kijk dan naar de beschikbare toernooien hieronder. Wees er snel bij, want de ervaring leert dat de leukste toernooien het snelste vol zitten.

Mocht u een toernooi of meerdere toernooien gekozen hebben, dan kunt u een mail sturen naar

Heeft u een toernooi wat nog niet op de lijst staat dan kunt u deze ook doorgeven via onderstaand mailadres.

Helemaal onderaan staat waar elk team van SML aan wat voor toernooi mee doet.

Vriendelijke groet,

Jeroen Neuhaus

telefoon: 06-34865383

CLUB TOERNOOI DATUM PLAATS TEAMS NIVEAU BIJZ
             
vv Hattem   20 april Hattem JO8, t/m JO12    
SKV   30 mei Wageningen JO11 t/m 13    
GVVV   30 mei Veenendaal JO10,JO11    
Fortissimo   30 mei Ede JO14, JO15    
FC Amsterdam   30 mei Amsterdam JO8 t/m JO11    
Eendracht    30 mei Arnhem senioren    
Driel   30 mei Driel JO8 t/m 11 ocht/mid  
zeewolde   30 mei Zeewolde JO13,14,19 ocht/mid  
Kerkrade west   31 mei kerkrade JO17    
kerkrade west   1 juni kerkrade JO10, JO11 ocht/mid  
VDZ Henk Evers 1 juni Arnhem JO8,t/m JO12    
vv Arnemuiden   1 juni arnemuiden Jo7,8,9,13 ocht mid  
Ratti   1 juni Vorden JO9, JO15 ocht/mid  
Desto   1 juni Utrecht JO8 t/m JO13    
asv Apeldoorn   1 juni Apeldoorn JO8 t/m JO13    
sv Blerick   1 juni Blerick JO7 t/m jo13 ocht/mid  
Redichem   1 juni Heelsum JO8 t/m 12    
Concordia   1 juni Wehl JO11,12,13 ocht/mid  
SVN   1 juni Landgraaf JO13    
DVV   1 juni Duiven JO7 t/m JO10 ocht/mid  
sv ONDO   1 juni Asten-heus JO13    
Unitas '30   2 juni Etten-leur JO7    
asv Apeldoorn   2 juni Apeldoorn JO15 t/m 19    
sv blerick   2 juni Blerick Jo8 t/m Jo12 ocht/mid  
DVV   2 juni Duiven JO11 t/m 13 ocht/mid  
Arnhemse Boys   2 juni Arnhem JO14,JO17    
Concordia   2 juni Wehl JO14, JO15    
sv ONDO   2 juni Asten-heus JO8,9,10,11 ocht/mid  
Kerkrade west   2 juni kerkrade JO6,7,JO12 ocht/mid  
kerkrade west   7 juni kerkrade JO18 avond  
kerkrade west   8 juni kerkrade JO8, JO9 ocht/mid  
Ratti   8 juni Vorden JO11, JO17 ocht/mid  
VDZ Geert Eggink 8 juni Arnhem JO13 , JO17 ocht/mid  
VVG'25   8 juni Gaanderen JO13    
RKAV Volendam   8 juni Volendam JO14, JO15 ocht/mid  
Fortissimo   8 juni Ede JO9, 10,11    
DTS'35   8 juni Ede JO8 t/m JO13 ocht/mid  
Westervoort   8 juni westervoort JO8,9,10    
CVVO Douwe Boomsma 8 juni Lemmer JO13    
vv EMST   8 juni Emst JO8,9,11,13,15    
Zeewolde   8 juni Zeewolde JO13    
FC A,sterdam   8 juni Amsterdam JO13    
SDZZ   8 juni Zevenaar JO7 t/m JO11    
vv Zeewolde   8 juni Zeewolde JO13    
CHRC Smurfit Kappa 8 juni Heelsum JO8,10,11,14,19 ocht/mid  
Unitas'30   8 juni Etten-leur JO8, JO11 ocht/mid  
Concordia   8 juni Wehl JO9,10,16,17 ocht/mid  
Trekvogels John Jochems toer 8 juni Nijmegen JO7 t/m JO11    
vv arnemuiden   8 juni Arnemuiden JO10,11,13 ocht/mid  
sv ONDO   8 juni Asten-heus JO15    
kerkrade west   9 juni kerkrade JO14, JO15    
Trekvogels John Jochem Toer 9 juni Nijmegen JO13, JO15    
VDZ Geert Eggink 9 juni Arnhem JO15 JO19    
Concordia   9 juni Wehl JO7,8,18,19 ocht/mid  
kerkrade west   10 juni kerkrade JO13    
DTS'35   10 juni Ede JO15    
FC Amsterdam   10 juni Amsterdam JO14, JO15    
Bennekom Kia braber 10 juni Bennekom JO8,9,10,11,13 ocht/mid  
Groote Lindt   10 juni Zwijndrecht JO17    
vv Zeewolde   10 juni Zeewolde JO15, JO17    
Unitas'30   14 juni Etten-leur JO13 avond  
Leonidas-w Boudewijn Zenden 14 juni Maastricht JO17-JO19    
Fortissimo   15 juni Ede JO12, Jo13    
V.O.A.B. Joris Mathijsen cup 15 jun Goirle JO11    
RKVV Sportclub '25   15 juni Bocholtz JO11 t/m 13    
RKSV NEO   15 juni Borne JO11    
NVC Naarden   15 juni Naarden JO8 t/m Jo13    
Unitas '30   15 juni Etten-leur JO15, JO9    
Ratti   15 juni Vorden JO13, JO19    
Leonidas-w Boudewijn Zenden 15 juni maastricht JO7,8,9,10,11 ocht/mid  
RKAV Volendam   15 juni Volendam JO10 t/m 12    
Woudenberg   15 juni Woudenberg Jo7,8,9    
Robur et Veloc   15 juni Apeldoorn JO13    
VVZA   15 juni Amersfoort JO8t/m JO15    
SVN   15 juni Landgraaf JO15    
RKPSC   15 juni pannerden JO7 t/m 12 ocht/mid  
sv Basteom   15 juni Steenderen 7,8,9,15,17,19 ocht/mid  
DZC'68   15 juni Doetinchem JO8,9,10    
OBW   15 juni Zevenaar JO8, JO9    
Spero elster Cup 15 juni Elst Jo8,9,10,11 ocht/mid  
DTS   15 juni Ede JO15    
roda'46   15 juni leusden JO8 t/m JO12 ocht/mid  
sc enschede   15 juni Enschede JO9    
sv Bedum   15 juni Bedum JO7 t/m 17 ocht/mid  
VVG'25   15 juni Gaanderen JO9, JO11 ocht/mid  
FC Horst Young Eagles 15 juni Ermelo JO8 t/m JO13    
vv Zeewolde   15 juni Zeewolde JO8,9,11    
vv Heerenveen   15 juni Heerenveen JO12,JO13    
SML   16 juni Arnhem 35 plus, JO8    
SVN   16 juni Landgraaf JO7,8,9    
Leonidas-w Boudewijn Zenden 16 juni maastricht Jo13,15    
NVC Naarden   16 juni Naarden Jo13, Jo14    
Spero Elstar cup 16 juni Elst Jo12,JO13    
Unitas '30   16 juni Etten-leur JO11 eli    
sv Bedum   16 juni bedum JO13,15,17    
sc Enschede   16 juni Enschede JO11    
RKVV Sportclub '25   16 juni Bocholtz Jo8,9,10, 15 ocht/mid  
DOVO red Lionstoernooi 22 juni Veenendaal JO11    
RKAV Volendam   22 juni Volendam JO8 t/m 10    
Unitas '30   22 juni etten-leur JO13    
sv Enter Marcel kamphuis 22 juni Enter      
SV Basteom   22 juni Steenderen JO10 t/m 13 ocht/mid  
DZC,68   22 juni Doetinchem JO11, JO12    
DVSU   22 juni Utrecht JO10 t/m 14    
RKAV   22 Juni Volendam JO13    
sv Enter Marcel kamphuis 23 juni Enter JO13, JO15    
DVSU   29 juni utrecht  7 8, 9,15,16    
JEKA   29 juni Breda JO13    
sv leones   17 aug Beneden Le 1ste    
 SML Dick Langenbach  24 aug  Arnhem  JO15  Divisie  
             

 

SML teams uitnodigen voor uw toernooi?

Als voetbalvereniging kunt u teams van SML uitnodigen voor uw toernooi door een mail sturen naar .

Ook als u een toernooi wilt organiseren bij SML kunt u contact opnemen met ons via bovenstaand mailadres of door te bellen met Jeroen Neuhaus op telefoon: 06-34865383.

Toernooien waar SML teams aan deelnemen in 2017-2018

 
TEAM         WANNEER             TOERNOOI                   CLUB                                    WAAR                                
SML 1               
SML 2        
SML 3        
SML 4        
SML Zat.2        
SML JO19-1             
SML JO19-2      
SML JO19-3        
SML JO17-1        
SML JO17-2        
SML JO17-3        
SML JO17-4        
SML JO17-5        
SML JO15-1        
SML JO15-2        
SML JO15-3        
SML JO15-4        
SML JO15-5        
SML JO15-6        
SML JO15-7        
SML JO13-1        
SML JO13-2        
SML JO13-3        
SML JO13-4        
SML JO13-5        
SML JO13-6        
SML JO13-7        
SML JO11-1  20-10-18  VTT Beuningse boys  beuningen
SML JO11-2        
SML JO11-3        
SML JO11-4        
SML JO11-5        
SML JO11-6        
SML JO10-1        
SML JO10-2        
SML JO10-3        
SML JO10-4        
SML JO10-5        
SML JO9-1        
SML JO9-2        
SML JO9-3        
SML JO9-4        
SML JO9-5        
SML JO9-6        
SML JO8-1        
SML JO8-4        
SML JO8-2        
SML JO8-3        
SML JO8-4        
SML JO7-1        

 

 

%MCEPASTEBIN%