14 oktober: Spero JO11/3  -  SML JO11/4

Op deze koude maar zonnige zaterdagmorgen verzamelt het team zich al vroeg in Elst! We zijn er klaar voor.

Helaas in de eerste minuut al een tegendoelpunt. Keeper Jonas houdt goed stand al scoort de tegenstander helaas wel een paar keer achter elkaar. Vier-nul ondertussen.

Guus geeft een prachtige voorzet maar het team kan deze niet afmaken. Luteijn maakt er bijna vier-een van! De ouders langs de kant houden hun adem in…. Zelfs Charlie die voor het nodige vermaak zorgt is even stil!

Helaas gaan we de rust in met 7-0. Kan het moraal omhoog gehaald worden?

En dat is gelukt! Lutijn maakt er 7-1 van!! De peptalk tijdens de rust heeft wonderen gedaan voor ons team. De zon komt steeds mooier op en de spelers krijgen nieuwe energie van de warme stralen. De ouders langs de kant kunnen de zon ook erg waarderen deze ochtend!

Guus kop een bal voor doel weg! Luteijn gaat ervoor maar loopt helaas alleen naar voren. Felix en Luteijn proberen voor te duwen. Na de rust zit er een stuk meer pit in! Felix maakt er 7-2 van! Keeper Jonas blijft de ballen van de tegenpartij goed tegenhouden. Ze hebben deze tweede helft geen kans tegen onze keeper en ons team!

We eindigen deze wedstrijd met 7-2. Een wedstrijd met twee gezichten.

 

Teamnieuws