Voor vragen en suggesties aan het bestuur of bij interesse in een vacature, stuur een e-mail aan voorzitter@smlarnhem.nl



Voorzitter

Paul Matthieu

voorzitter@smlarnhem.nl


Secretaris
   
Ledenadministratie
Website
Communicatie / Redactie

Gerben Nijmeijer

Warner van Hattem
Dennis Kobus
Martin Kugel

secretariaat@smlarnhem.nl

ledenadministratie@smlarnhem.nl
smlarnhem@denniskobus.nl
martin.kugel@planet.nl


Penningmeester

Dirk Kortekaas

penningmeester@smlarnhem.nl 


Coördinator Bar & kantine

Vacature

via penningmeester@smlarnhem.nl 

Barcommissie
Barcommissie-lid
Barcommissie-lid

Vrijwilligerscoördinator

John van Garderen
Henk van Arnhem
Henk Leenders

vacature




vrijwilligers@smlarnhem.nl 


Sponsoring en Commercie

lid Commerciele Commissie
lid Commerciele Commissie
lid Commerciele Commissie
lid Commerciele Commissie
lid Commerciele Commissie

Erwin Snijder

vacature
Martin Kugel
Michel Onstenk
Dènis Timmerman
Gerard van Gaalen

commercie@smlarnhem.nl  

 

     

Accommodatie

Simon van den Bergh

accommodatie@smlarnhem.nl


Voetbalzaken

Manager Voetbalzaken
Secretaris Voetbalzaken
TC Selectieteams F,E en D
TC Selectieteams C,B en A
TC Recreatieteams
Materialen

Marc Steinfelder

Marc Steinfelder
Warner van Hattem
Ton Vosselman
John van Dijk
Warner van Hattem
Frank Arends

voetbalzaken@smlarnhem.nl

Coördinator Senioren + 35/45+ voetbal

Andrea Mancuso

mancuso.ir@gmail.com

Coördinator O17 + O19
(2002-2005)

Dennis Kobus

smlarnhem@denniskobus.nl

Coördinator O13 + O14 + O15
(2006-2008)

Harald Pieper

voetbalzaken@smlarnhem.nl

Coördinator O11 + O12
(2009-2010)

Dènis Timmerman

voetbalzaken@smlarnhem.nl

Coördinator O8 + O9 + O10
(2011-2013)

Dènis Timmerman

voetbalzaken@smlarnhem.nl  

Champions League
Coördinator (2014)

Dènis Timmerman en Frank Arends

voetbalzaken@smlarnhem.nl

Coördinator Mini's (2015)

Dènis Timmerman en Frank Arends

voetbalzaken@smlarnhem.nl 

Coördinator G-voetbal

Wordt aan gewerkt, mogelijk met ingang van seizoen 2021-2022

voetbalzaken@smlarnhem.nl 

Coördinator Meisjes/Dames Meisjes/dames-teams voetballen bij SML gemengd bij jongens/heren voetbalzaken@smlarnhem.nl 
Walking Football (60+) Wordt aan gewerkt. Interesse? Stuur een mail naar voetbalzaken voetbalzaken@smlarnhem.nl 

Wedstrijdzaken & Tuchtzaken

Eelco de Jong

wedstrijdzaken@smlarnhem.nl
06-45706030

Vertrouwenspersoon

Steffie Moonen

vertrouwenspersoon@smlarnhem.nl

Scheidsrechterscoördinator

Pupillenscheidsrechterscoördinator

Huub Jansen

huubjansen14@kpnmail.nl 

Wedstrijdsecretaris Senioren

Bert van der Neut

sml-bertvanderneut@kpnmail.nl 
06-50655777

Wedstrijdsecretaris Jeugd

Bert van der Neut

sml-bertvanderneut@kpnmail.nl
06-50655777

Toernooien & Oefenwedstrijden

Dènis Timmerman

toernooien@smlarnhem.nl