Voor vragen en suggesties aan het bestuur of bij interesse in een vacature, stuur een e-mail aan voorzitter@smlarnhem.nl



Voorzitter

Paul Matthieu

voorzitter@smlarnhem.nl


Secretaris
   
Ledenadministratie
Website
Communicatie / Redactie

Vacature

Reinier Straatemeier
Dennis Kobus
Martin Kugel

secretariaat@smlarnhem.nl

ledenadministratie@smlarnhem.nl
smlarnhem@denniskobus.nl
martin.kugel@planet.nl


Penningmeester

Dirk Kortekaas

penningmeester@smlarnhem.nl 


Coördinator Bar & kantine

Vacature

via penningmeester@smlarnhem.nl 

Barcommissie
Barcommissie-lid
Barcommissie-lid

Vrijwilligerscoördinator

John van Garderen
Henk van Arnhem
Henk Leenders

vacature




vrijwilligers@smlarnhem.nl 


Sponsoring en Commercie

lid Commerciele Commissie
lid Commerciele Commissie
lid Commerciele Commissie
lid Commerciele Commissie
lid Commerciele Commissie

Erwin Snijder

vacature
Martin Kugel
Michel Onstenk
Dènis Timmerman
Gerard van Gaalen

commercie@smlarnhem.nl  

 

     

Accommodatie

Simon van den Bergh

accommodatie@smlarnhem.nl


Voetbalzaken

Manager Voetbalzaken
Secretaris Voetbalzaken
TC Selectieteams F,E en D
TC Selectieteams C,B en A
TC Recreatieteams
Materialen

Marc Steinfelder

Marc Steinfelder
Vacature
Ton Vosselman
John van Dijk
Vacature
Frank Arends

voetbalzaken@smlarnhem.nl

Coördinator Senioren + 35/45+ voetbal

Andrea Mancuso

mancuso.ir@gmail.com

Coördinator O16 + O17 + O19
(2003-2006)

Dennis Kobus

smlarnhem@denniskobus.nl

Coördinator O13 + O14 + O15
(2007-2009)

Harald Pieper

voetbalzaken@smlarnhem.nl

Coördinator O11 + O12
(2010-2011)

 

voetbalzaken@smlarnhem.nl

Coördinator O8 + O9 + O10
(2012-2014)

 

voetbalzaken@smlarnhem.nl  

Champions League
Coördinator (2015)

 

voetbalzaken@smlarnhem.nl

Coördinator Mini's (2016)

 

voetbalzaken@smlarnhem.nl 

Coördinator G-voetbal

Wordt aan gewerkt, mogelijk met ingang van seizoen 2021-2022

voetbalzaken@smlarnhem.nl 

Coördinator Meisjes/Dames Meisjes/dames-teams voetballen bij SML gemengd bij jongens/heren voetbalzaken@smlarnhem.nl 
Walking Football (60+) Wordt aan gewerkt. Interesse? Stuur een mail naar voetbalzaken voetbalzaken@smlarnhem.nl 

Wedstrijdzaken & Tuchtzaken

Eelco de Jong

wedstrijdzaken@smlarnhem.nl
06-45706030

Vertrouwenspersoon

Steffie Moonen

vertrouwenspersoon@smlarnhem.nl

Scheidsrechterscoördinator

Huub Jansen

scheidsrechterszaken@smlarnhem.nl

Wedstrijdsecretaris

Raymond Wissink

wedstrijdsecretariaat@smlarnhem.nl
06-16799156

Oefenwedstrijden

Raymond Wissink

wedstrijdsecretariaat@smlarnhem.nl