Deelnemen aan een toernooi

U Kunt met uw team deelnemen aan een toernooi bij een andere vereniging. Wilt u graag deelnemen aan een toernooi? Kijk dan naar de beschikbare toernooien hieronder. Wees er snel bij, want de ervaring leert dat de leukste toernooien het snelste vol zitten.

Mocht u een toernooi of meerdere toernooien gekozen hebben, dan kunt u een mail sturen naar

Heeft u een toernooi wat nog niet op de lijst staat dan kunt u deze ook doorgeven via onderstaand mailadres.

Helemaal onderaan staat waar elk team van SML aan wat voor toernooi mee doet.

Vriendelijke groet,

Jeroen Neuhaus

telefoon: 06-34865383

CLUB TOERNOOI DATUM PLAATS TEAMS NIVEAU BIJZ
OSC   27-5-2017 Oosterhout JO13 hfd tot 5e kl  
OSC   28-5-2017 Oosterhout JO11 hfd tot 5ekl  
OSC   3-6-2017 Oosterhout JO15 1e tot 4e kl.  
Blauw wit   3-6-2017 Amsterdam JO9, JO11   ocht/mid
SML                    Dick Langenbach toernooi        10-6-2017 Arnhem     JO15-1      Divisie            Top T        
SC 't Zand   10-6-2017 Tilburg JO13-1, JO17-1 Divisie  
SC 't Zand   11-6-2017 Tilburg JO15-1, JO19-1 Divisie  
Zeeburgia moneygram cup of nation 25-6-2017 Amsterdam JO17 hdkl/1stekl  
AWC   26-8-2017 Wijchen JO8,JO9,JO10 1ste/6eklasse  
SKV VTT district kampioenschap 26-8-2017 Wageningen JO13, JO15 Divisie  
SC Deventer VTT district kampoenschap 3-9-2017 Deventer JO9, JO11    
Niftrik VTT district kampioenschap 18-10-2017 Niftrik JO12, JO14    
VV Holten VTT district kampioenschap 21-10-2017 Holten JO15 t/m 1ste klas  
SP Lochem VTT disrict kampioenschap 21-10-2017 Lochem JO13 t/m 1ste klas  
Beuningse Boys VTT district kampioenschap 22-10-2017 Beuningen JO10, JO11    
De Riet Indoortoernooi 23-12-2017 Horst venlo JO8, JO9   35,-
De Riet Indoortoernooi 30-12-2017 Horst venlo JO10, JO11   35,-
De Riet Indoortoernooi 6-01-2018 Horst Venlo JO12, JO13   35,-
 Unitas Wintertoernooi 13-01-2018  Etten-leur  JO15, JO14    
 De Riet  Indoortoernooi  20-1-2018 Horst venlo  JO5 t/m JO7    35,=
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

SML teams uitnodigen voor uw toernooi?

Als voetbalvereniging kunt u teams van SML uitnodigen voor uw toernooi door een mail sturen naar .

Ook als u een toernooi wilt organiseren bij SML kunt u contact opnemen met ons via bovenstaand mailadres of door te bellen met Jeroen Neuhaus op telefoon: 06-34865383

 

Toernooien waar SML teams aandeelnemen in 2017

TEAM Wanneer CLUB Waar
       
SML JO19-1  16 april  AFC'34  Alkmaar
SML JO19-2      
SML JO19-3      
SML JO17-1      
SML JO17-2  14 januari  DOVO Veenendaal
  4 juni FC Kerkrade West Kerkrade
SML JO17-3      
SML JO17-4      
SML JO17-5      
SML JO15-1  Zaterdag 10 juni  SML  Arnhem
SML JO15-2  Maandag 5 juni  FC Kerkrade West  Kerkrade
SML JO15-3  zaterdag 21 mei Trekvogels Nijmegen
SML JO15-4      
SML JO15-5      
SML JO13-1      
SML JO13-2  Zondag 4 september SC Deventer Deventer
  Zaterdag 3 juni SDOUC  
  Zaterdag 10 juni VDZ Arnhem
SML JO13-3  Zaterdag 10 juni VDZ Arnhem
SML JO13-4      
SML JO13-5      
SML JO13-6      
SML JO13-7      
SML JO11-1  Zondag 4 september   SV Marvilde  Veldhoven
  11 december Arnhemse boys Arnhem
  3-4 juni Lommel-Trophy Belgie
  10 juni VV Bennekom Bennekom
SML JO11-2  10 juni VV Bennekom Bennekom
SML JO11-3  Zondag 4 september  SV Marvilde  Veldhoven
  11 december Arnhemse Boys Arnhem
  27 mei FC Kerkrade west Kerkrade
  10 juni VV Bennekom Bennekom
SML JO11-4 19 mei Beuningen Beuningse boys
   10 juni VV Bennekom Bennekom
SML JO11-5  10 juni VV Bennekom Bennekom
SML JO11-6  10 juni VV Bennekom Bennekom
SML JO11-7      
SML JO11-8      
SML JO11-9      
SML JO11-10      
SML JO11-11 zaterdag 20 mei Henk Evers VDZ Arnhem
SML JO9-1  zaterdag 30 okt NK jeugdvoetbal  Beuningse boys  Beuningen
  17 december 6v6 twingames OSC  
  zaterdag 20 mei Henk Evers VDZ Arnhem
  Zaterdag 27 mei Blauw wit Nijmegen
  Zaterdag 3 juni DVV Duiven
  Zaterdag 10 juni Bennekom Bennekom
SML JO9-2      
SML JO9-3  Zaterdag 27 mei Repro Mercurius  Redichum Redichum
  Maandag 5 juni DZC'68  Doetinchem
  zaterdag 10 juni Bennekom Bennekom
SML JO9-4      
SML JO9-5  zaterdag 20 mei  Henk Evers  VDZ Arnhem 
SML JO9-6      
SMLJO9-7      
SML JO9-8  zondag 4 juni 9 Geertjesgolf  Roda'28  Winssen
  17 december 6v6 twingames OSC  
  20 mei VDZ Arnhem
SML JO9-9      
SML JO9-10 Zon 28 aug VIOD Doetinchem
JO7  Zon 4 juni  FC Kerkrade west Kerkrade
JO6