Deelnemen aan een toernooi

U kunt met uw team deelnemen aan een toernooi bij een andere vereniging. Wilt u graag deelnemen aan een toernooi? Kijk dan naar de beschikbare toernooien hieronder. Wees er snel bij, want de ervaring leert dat de leukste toernooien het snelste vol zitten.

Mocht u een toernooi of meerdere toernooien gekozen hebben, dan kunt u een mail sturen naar

Heeft u een toernooi wat nog niet op de lijst staat dan kunt u deze ook doorgeven via onderstaand mailadres.

Helemaal onderaan staat waar elk team van SML aan wat voor toernooi mee doet.

Vriendelijke groet,

Jeroen Neuhaus

telefoon: 06-34865383

CLUB TOERNOOI DATUM PLAATS TEAMS NIVEAU BIJZ
Niftrik VTT district kampioenschap 18-10-2017 Niftrik JO12, JO14    
VV Holten VTT district kampioenschap 21-10-2017 Holten JO15 t/m 1ste klas  
SP Lochem VTT disrict kampioenschap 21-10-2017 Lochem JO13 t/m 1ste klas  
Beuningse Boys VTT district kampioenschap 22-10-2017 Beuningen JO10, JO11    
De Riet Indoortoernooi 23-12-2017 Horst venlo JO8, JO9   35,-
De Riet Indoortoernooi 30-12-2017 Horst venlo JO10, JO11   35,-
De Riet Indoortoernooi 6-01-2018 Horst Venlo JO12, JO13   35,-
 Unitas Wintertoernooi 13-01-2018  Etten-leur  JO15, JO14    
 VV Scharn   13-1-2018 Maastricht JO13    
VV Scharn   14-1 2018 Maastricht JO15    
De Riet Indoortoernooi 20 Januari Horst Venlo JO5 t/m JO7   35,-
vv Holten VTT District kampioenschap 3 Februari Holten JO15    
Jonathan Make A Wish 31 Maart   JO6, JO7    
HVV'24 Luctor Belting 5 Mei Hulst JO6 t/m JO11    
HVV'24 Luctor Belting 6 Mei Hulst JO12t/m JO15    
FC Kerkrade 30e internationaal 1 juni kerkrade JO17   15,-
RKSV Landgraaf Silvia Landgraaf 1 juni Landgraaf vetranen    
FC Kerkrade 30e internationaal 2 juni Kerkrade JO6,7/JO15 ocht/mid 15,-
vv Jonathan Make A Wish 2 juni   JO10/JO11 ocht/mid  
CVVV Douwe Boomsma Toernooi 2 juni Lemmer JO13   Divis
DOVO   2 juni   JO10, JO11    
sv Ondo Asten Heusden 2 juni Heusden JO15    
rksv Landgraaf Silvia Landgraaf 2 juni Landgraaf JO8,JO9    
FC Kerkrade  30e internationaal 3 juni Kerkrade JO10/JO11 ocht/mid 15,-
Unitas'30   3 juni Etten Leur JO7    
rksv Landgraaf Silvia Landgraaf 3 juni Landgraaf JO13    
FC Kerkrade 30e internationaal 8 juni Kerkrade JO19 avond 15,-
FC Kerkrade 30e internationaal 9 juni Kerkrade JO8/JO9 ocht/mid 15,-
vv Jonathan Make A Wish 9 juni   JO8/JO9 ocht/mid  
Unitas'30   9 juni Etten Leur JO8,9,10 ocht/mid  
sv Ondo Asten Heusden 9 juni Heusden JO13    
ESA DSE Toernooi 9 juni Arnhem JO9/JO11    
rksv Landgraaf Silvia Landgraaf 9 juni Landgraaf JO11    
FC Kerkrade 30e internationaal 10 juni Kerkrade JO13   15-
sv Ondo Asten Heusden 10 juni Heusden JO9/JO11 ocht/mid  
rksv Landgraaf Silvia Landgraaf 10 juni Landgraaf JO7    
Unitas'30   15 juni Etten Leur JO13    
vv Jonathan Make A Wish 16 juni   JO12/J013 ocht/mid  
Unitas'30   16 juni Etten Leur JO12    
ESA DSE Toernooi 16 juni Arnhem JO12/JO13    
Unitas'30   17 juni Etten Leur JO9, JO11    
Unitas'30   23 juni Etten Leur JO13   Divis

 

SML teams uitnodigen voor uw toernooi?

Als voetbalvereniging kunt u teams van SML uitnodigen voor uw toernooi door een mail sturen naar .

Ook als u een toernooi wilt organiseren bij SML kunt u contact opnemen met ons via bovenstaand mailadres of door te bellen met Jeroen Neuhaus op telefoon: 06-34865383.

Toernooien waar SML teams aan deelnemen in 2017-2018

 
TEAM         WANNEER             TOERNOOI                   CLUB                                    WAAR                                
SML 1               
SML 2        
SML 3        
SML 4        
SML Zat.2        
SML JO19-1             
SML JO19-2      
SML JO19-3        
SML JO17-1        
SML JO17-2        
SML JO17-3        
SML JO17-4        
SML JO17-5        
SML JO15-1  16 juni  Dick Langenbach Toe.  SML  Arnhem
SML JO15-2        
SML JO15-3        
SML JO15-4        
SML JO15-5        
SML JO15-6        
SML JO15-7        
SML JO13-1  2 juni  Rafael van de vaart    Beverwijk
SML JO13-2        
SML JO13-3        
SML JO13-4        
SML JO13-5        
SML JO13-6        
SML JO13-7        
SML JO11-1        
SML JO11-2        
SML JO11-3        
SML JO11-4        
SML JO11-5        
SML JO11-6        
SML JO10-1        
SML JO10-2        
SML JO10-3        
SML JO10-4        
SML JO10-5        
SML JO9-1        
SML JO9-2        
SML JO9-3        
SML JO9-4        
SML JO9-5 10 mei   Driel Driel
SML JO9-5  2 juni Young Stars   Roda'46  Leusden
SML JO9-5 16 en 17 juni   Aviko cup vv SIOL Cuijk
SML JO9-6        
SML JO8-1        
SML JO8-4        
SML JO8-2        
SML JO8-3        
SML JO8-4        
SML JO7-1        

 

 

%MCEPASTEBIN%