Beste trainers, leiders

Hieronder zie je alle ingeplande oefenwedstrijden voor de jeugd van SML


Mocht je als trainer/leider graag een oefenwedstrijd spelen, neem dan contact op via onderstaande mailadres: Geef hierbij aan wanneer je graag een oefenwedstrijd wilt en welke klasse de tegenstander moet zijn.

Mocht je zelf al een oefenwedstrijd geregeld hebben, geef dit dan door via onderstaand mailadres.

Voor verenigingen die graag een oefenwedstrijd willen spelen tegen een SML team, kunt u ook contact opnemen via onderstaand mailadres of telefoonnummer.

Jeroen Neuhaus

06-34865383                                                                                                                                                                                 

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

Geplande oefenwedstrijden:

Datum Aanvang Teams
Zaterdag 13 augustus 15.00 uur Eldenia O17-1 -  SML O17-1
Dinsdag 16 augustus 18:15 uur AVW'66 1 - SML 1
Dinsdag 30 augustus 20:00 uur SML 1 - Paasberg
Zaterdag 3 september 10:00 uur SML O13-5 - SML O13-6
Woensdag 14 september 19:00 uur NEC O13-2 - SML O13-1
Zondag 9 oktober 17.00 uur SML O15-2 - Engelse team
  17:00 uur SML O15-3 - Engelse team
 Woensdag 12 oktober 18:30 uur Graafschap O12 - SML O13-2
Woensdag 19 oktober 17:00 uur SML O11-1 - VV Dieren O11-1
Woensdag 2 november 17:00 uur SML O11-1 - Jonge Kracht O11-1
Maandag 14 november 19:30 uur SML O17-1 -  Vitesse O16
Zaterdag 19 november 15:00 uur SML O15-1 - DOVO O15-1
Woensdag 23 november 18:30 uur SML O13-1 - Achilles'29 O13-1
Zaterdag 26 november 10:00 uur SML O9-8 - SML O9-9
Dinsdag 29 november 18:00 uur SML O13-1 - Vitesse O12
Zaterdag 3 december 10:00 uur SML O11-3 - Arnhemse Boys O11-3
  10:00 uur SML O13-5 - SMLO13-6 - SML O13-7
  10:00 uur SML O11-2 - Groessen O11-1
Zaterdag 10 december 9:30 uur SML O11-1 - GVVV O11-1
  9:45 uur SML O.13-4 - SML O13-5
  9:45 uur SML O9-3 - SML O9-6
  11:15 uur SML O13-4 - SML O13-5
  13:00 uur SML O15-2 - Groessen O15-1
Maandag 12 december 20:00 uur SML O17-1 - Vitesse O16
Zaterdag 17 december 10:00 uur SML O13-2 - SML O13-3
  12:45 uur CDW O13-1 - SML O13-1
Vrijdag 6 januari 15:00/16:3 SV Meerkerk trainen
Zaterdag 14 januari 10:00 uur RKHVV O13-1 - SML O13-1
  11:00 uur GVVV O15-1 - SML O15-1
Zondag 15 januari 12:00 uur SML 1 - WAVV 1
Dinsdag 17 januari 20:00 uur SML 1 - AVW'66 1
Zaterdag 21 januari 9:00 uur Union O9-3 - SML O9-2
  10:00 uur Union O9-1 - SML O9-1
  10:00 uur SML O9-3 - Millingen O9-1
  10:30 uur Sparta Nijkerk O13-1 - SML O13-1
  11:00 uur tot 12.30 SML O11-2, VDZ,OBW,VVO
  13:00 uur SML O17-1 - SML O17-2
  13:30 uur Achilles'29 O15-1 - SML O15-1
Zondag 22 januari 11:30 uur SML 2 - Jonge Kracht 5
  14:30 uur SML O19-1 - Viktoria Goch
Dinsdag 24 januari 18:30 uur SML O19-1 - Vitesse O.17
 Zaterdag 28 januari 10:00 uur SML O13-3 - VDZ O13-3 
  10:45 uur Millingen O9-2 - SML O9-4
  11:30 uur SML O17-1 - DOVO O17-1
  13:30 uur SML O17-2 - Leones/DZC O17-1
  13:30 uur SML O15-1 - ATC O.15-1
  ?? Eldenia O19-1 - SML O19-1
Zaterdag 4 februari 8:30 uur SML O11-1 - AWC O11-1 
  9:00 uur SML O9-8 - VV OSC O9-11
  9:00 uur SML O7-1 - SML O9-7
  9:30 uur SML O9-1 - ??
  13:30 uur SML O15-1 - WSV O15-1
  13:30 uur SML O19-2 - Jonge Kracht O19-1
  13:00 uur DVOV O17-2 - SML O17-2
  14:30 uur NEC O17-2 - SML O17-1
  15:15 uur SML O13-3 - VDZ O13-3
  15:30 uur SML O13-1 - DZC'68 O13-1
Zondag 5 februari 9:30 uur SML O13-5 - SML O13-6
  9:30-11.00 sml voetbalschool
Woensdag 8 februari 19:30 uur SML O19-1 - Union O19-1
Dinsdag 14 februari 20:00 uur SML 2 - OVC'85 2
Vrijdag 17 februari 16:00 uur SML O9-1 - SML JO11-4
Zondag 19 februari 9:30-11:00 sml voetbalschool
Zaterdag 25 februari 13:30 uur SML O17-1 - Spero O17-1
Zondag 12 maart 9:30-11:00 sml voetbalschool
Zondag 26 maart 9:30-11:00 sml voetbalschool
Zondag 9 april 9:30-11:00 sml voetbalschool
Zaterdag 22 april 13:30 uur SML O17-1 - Colmschate '33 O17-1
Woensdag 10 mei 18:00 uur SML JO11-1 - ???
zaterdag 20 mei 10:30 uur SML JO11-8 - SML JO11-9
Woensdag 31 mei 19:00 uur SML JO19-1 - Union JO19-1
Zaterdag 3 juni 13:00 uur SML JO19-1 - Achilles JO19-1
Zaterdag 10 juni 13:00 uur DZC'68 - SML JO19-1
Dinsdag 20 juni ??? CSV Apeldoorn JO17-1 - SML JO17-1
Woensdag 23 augustus 19.30 uur NEC JO19-1 - SML JO19-1
Zaterdag 26 augustus 13:00 uur SML O19-1 - GAE O19-1
  13:30 uur SML O15-1 - CSV Apeldoorn O15-1